K-design Factory Łukasz Ciupa

Dane adresowe:

Warszawska 35,
46-320 Praszka
opolskie

Dane kontaktowe:

lukasz.ciupa@k-design.com.pl
790 656 321

Dane firmy:

K-design Factory Łukasz Ciupa
NIP: 5761356836
REGON: 161465040

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Warszawska 35, Praszka, Polska

Opis firmy K-design Factory Łukasz Ciupa

Zapraszamy do zakupów w naszej firmie. Firma K-Design to przedsiębiorstwo, które stworzyliśmy już dość dawno. Od początku działamy w branży metalowej i zajmujemy się produkcją, a także montażem metalowych ogrodzeń, bram, furtek i innych elementów potrzebnych na terenie nieruchomości. Znajdziecie Państwo u nas również wiaty garażowe w dużym wyborze.

Zarówno ogrodzenia, balustrady jak i bramy, poręcze nie tylko wytwarzamy. Jeśli klient będzie miał takie życzenie, możemy podjąć się także ich montażu już na miejscu. Nasza firma ma siedzibę w Praszce, działamy jednak na terenie całego kraju - co zrozumiałe jednak - koncentrując się na szeroko pojętych okolicach miasta Praszka, Oleśnica, Wrocław i innych pobliskich miast. Warto z nami współpracować. Gwarantujemy wysoką jakość i bardzo atrakcyjne ceny naszych produktów.

Oferta firmy

Oferta obejmuje zaprojektowane jak i wykonane przez nas produkty, wśród których są:
- wiaty garażowe,
- wiaty ogrodowe,
a także:
- balustrady,
- furtki,
- ogrodzenia.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

JoAND STAL, to profesjonalny producent konstrukcji stalowych, dla którego jakość wykonania oraz jakość użytych materiałów jest motywem przewodnim podczas wykonywania zleceń dla klientów indywidualnych, firm oraz urzędów państwowych.
Zadbaj o swój pojazd i zamów garaż blaszany na wymiar! Jesteśmy producentem i bezpośrednim dystrybutorem naszych rozwiązań na całą Polskę.
Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem produkującym konstrukcje stalowe na wymiar.