Pościel To

Dane adresowe:

ul. Karwińska 11,
52-015 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@posciel.to
501262632
717575509

Dane firmy:

Pościel To
NIP: 8961374214
REGON: 061374214

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Pościel To

Pościel To jest sklepem internetowym, który w swojej ofercie posiada bogaty wybór takiego asortymentu jak pościel oraz kołdry. Komplety wyróżniają się najwyższą jakością, dzięki czemu sen jest bardziej komfortowy, a klient zadowolony. Dostępne są różnorodne rozmiary dopasowane do wielu wymiarów: od łóżek podwójnych do pojedynczych. Sklep z pościelą oferuje nie tylko szeroki wybór materiałów dobrej jakości, ale również wyjątkową ich estetykę oraz różnorodność wzorów i kolorów, które ozdobią każdą sypialnię.

Oferta firmy

Sklep Pościel To to bogata oferta pościeli. Dostępna jest pościel bawełniana, jedwabna, satynowa i z kory. Szeroki wachlarz rozmiarów umożliwia jak najlepszy wybór, stosownie do potrzeb klienta. Poza pościelą sklep posiada w ofercie kołdry i poduszki. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na oferowane przez Pościel To kołdry z wełny alpaki. Posiadają one wyśmienite właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie są antyalergiczne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem ze snem? Uważasz, że przyczyną jest nieodpowiedni materac? W takich okolicznościach możemy Ci coś zaproponować.
Zastanawiasz się co kupić znajomym na tzw parapetówkę? Może dobrym pomysłem będzie prezent praktyczny.
Nasz sklep internetowy do duża pomoc dla rolników i ogrodników poszukujących wydajnych metod ochrony roślin.