Uroda

LacerCare

LaserCare to gabinet wykonujący zabiegi laserowe. W ofercie posiadamy depilację laserem diodowym LightSheer Duet, który zapewnia wysoką precyzję i trwały efekty. W ofercie posiadamy także wiele zabiegów laserem frakcyjnym Palomar. Wykonujemy (...)

EMODNA MICHAŁ STARZYŃSKI

Kitki.pl to skup włosów założony w 2009 roku przez salon fryzjerski z Opola. Skupujemy włosy w naszym salonie stacjonarnym oraz wysyłkowo od osób z innych części kraju. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za kilogram uzależnione od długości wło(...)

Shenti

Gabinet urody Shenti w Poznaniu to miejsce dla osób, które dbają o swoje zdrowie i ciało. Jeśli cenisz szybkość i profesjonalizm - zapraszamy do nas! Masz problem z cellulitem? Zapisz się na endermologię LPG - po zabiegach pozbędziesz się (...)

Easy Waxing sp zo.o.

Easy Nails to studio kosmetyczne, które funkcjonuje w Warszawie oraz we Wrocławiu. Wykonujemy zaawansowany manicure oraz pedicure. Sugerujemy manicure o charakterze hybrydowym, japoński oraz klasyczny. Proponujemy wiele najwyższej jakości lakier(...)

"LINEA CORPORIS CHIRURGIA PLASTYCZNA" S z o.o.

Stronę naszej kliniki nie można określić mianem typowej. Ma charakter czysto informacyjny. Jako, że chirurgia plastyczna niejednokrotnie bywa jedyną możliwością walki z defektami urody oraz kompleksami z nią związanymi, postanowiliśmy spr(...)

Łukasz Michalak

Mieszczący się we Wrocławiu gabinet medycyny estetycznej Łukasza Michalaka jest miejscem, w jakim to zainteresowane osoby mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo czy też profesjonalizm. W jego bogatej ofercie znajduje się między innymi usuwani(...)