Sprzęt medyczny

Trimed

Firma Trimed zajmuje się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu medycznego do placówek medycznych w całej Polsce. Jest to autoryzowany przedstawiciel znanej marki SIEMENS, produkującej najwyższej jakości aparaty USG. Aparaty z serii ACUSON moż(...)

Medicstar.pl

Przedstawiona tu firma Medicstar to znany i ceniony producent odzieży dla przedstawicieli branży medycznej. Oferowana przez niego odzież medyczna jest przeznaczona zarówno dla lekarzy, pielęgniarek, stomatologów, jak i dla farmaceutów, fizjote(...)

Verum Tomasz Olejniczak

Ktoś z Twoich bliskich cierpi na bezdech senny? Nie zwlekaj i odwiedź sklep internetowy Respimed, w którym znajdziesz aparaty CPAP dla osób z bezdechem sennym opatrzone znaną na świecie marką Philips. W naszym asortymencie znajdują się wył(...)

RIESTER.PL

Firma Riester zajmuje się dostarczaniem sprzętu do profesjonalnych gabinetów lekarskich i szpitali. W ofercie sklepu znaleźć można między innymi ciśnieniomierze, laryngoskopy, lupy okularowe, opaski uciskowe, stetoskopy, projektory światła (...)

PROMEDYCZNY.PL

W ofercie sklepu Promedyczny znaleźć można profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz urządzenia do gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów masażu. Sklep posiada również specjalną ofertę dla domów pomocy społecznej, zapewniając im dobre (...)

RMJ Radosław Schulz

Nasz sklep internetowy Zdrowa Polka powstał z myślą o wszystkich osobach dbających o zdrowie. Nasza misją jest promocja zdrowego stylu życia kobiet, mężczyzn i dzieci. Zajmujemy się na co dzień sprzedażą wysokiej jakości artykułów i ur(...)