Sprzątanie

Usługi - sprzątanie obiektów Marcin Markut

Dla nas każda mokra robota to pestka. Jesteśmy specjalistami, którzy idealnie poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. W naszych usługach między innymi profesjonalne czyszczenie dywanów, a także odplamianie i odkurzanie. Zapraszamy do zapoznania(...)

PHU EPAK PIOTR PAKUŁA

Boże Narodzenie to czas, który już niedługo otoczy nas świąteczną i przyjazna na każdym kroku atmosferą. To okres licznych zakupów w których prym wiedzie niekończąca się lista produktów, ale jest to także moment świątecznych porząd(...)

Czystko.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie czystko.pl. Jesteśmy firmą zajmującą się pomaganiem w utrzymywaniu czystości. Wśród naszych usług znajdziesz przede wszystkim pranie i czyszczenie tapierek, wykładziny i dywanów ró(...)

Baran Przemysław Flostar

FLOSTAR to firma, która oferuje kompleksowe usługi porządkowe klientom ze Śląska i całego kraju. Zajmuje się wykonywaniem prac porządkowych w budynkach prywatnych i użyteczności publicznej. Podejmuje się zleceń na sprzątanie obiektów wi(...)

Stanisław Boryc Profart PHU

Nieumiejętnie piorąc dywan, tapicerkę lub wykładzinę możesz je zniszczyć lub odbarwić a plamy i tak pozostaną na miejscu – dlatego zleć to zadanie profesjonalistom z firmy Pranie Dywanów Lublin, którzy używają najlepszych urządzeń o(...)