Remonty

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

DDD to sklepy Dobre Dla Domu. Nasza oferta to sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i światowymi producentami: Krono Original, Balterio, Quick-Step, Baltic Wood, Kopp, DRE oraz innych.(...)

F.U. PRESTIGE Karol Kowal

Na myśl o remoncie robi Ci się słabo? Przeraża Cię koszt, bądź walka o dobrze wykonaną pracę? Z nami nie musisz się o to martwić. Firma Prestige z Trójmiasta wykona dla Ciebie remont profesjonalnie i z dbałością o każdy detal. Wykonuj(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bud-Lux, która zajmuje się wykonywaniem prac remontowo budowlanych na terenie Szczecina i okolic. Firma funkcjonuje w branży od ponad 10 lat, wykonując wszystkie projekty dokładnie i z zaangażowanie(...)

Parkiety Kraków

Podejmujemy się montażu podłóg drewnianych w Krakowie i najbliższych miejscowościach. Polecamy Państwu różne rodzaje podłóg i czuwamy nad wszystkimi kwestiami technicznymi. Odświeżamy zaniedbane parkiety przez cyklinowanie oraz lakierowa(...)

5parkiet

Firma 5parkiet to jedyny wrocławski podmiot, który swoim Klientom oferuje usługi cyklinowania w 24 godziny. Zupełnie za darmo przygotowuje również wycenę każdej inwestycji. Na wszystkie wykonywane przez siebie prace udziela także gwarancji. (...)