Radca prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Gałązka

Słyszeliście o Kancelarii Radców Prawnych Gałązka Patralska? Powstała w 2015 roku, choć za początek można uznać 2008 rok, kiedy to założycielki tego miejsca wspólnie pracowały w jednej z siedleckich kancelarii. Usługi, które świadczy(...)

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RAFAŁ WALTEROWICZ

Kancelaria Radcy Prawnego - Rafała Walterowicza (Doradztwo podatkowe i prawne). Kancelaria zajmuje się consultingiem prawnym i podatkowym osób fizycznychnie prowadzących działalności gospodarczej a także przedsiębiorstw. Rafał Walterowicz to(...)

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych I Doradców Podatkowych Sp. p.

Szczepańska Chwała to kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych działająca jako nowoczesny podmiot. Prężnie rozwijająca się kancelaria działa na rynku już od 2010 roku. Właścicielami są Małgorzata Szczepańska-Chwała oraz Wie(...)

Kancelaria Radcowska Michał Podolec

Kancelaria radcowska Michał Podolec z Krakowa już od wielu lat świadczy pełen wachlarz usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Specjalizuje się w reprezentacji swych klientów przed sądem, w szczególności w spor(...)

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Działająca w Pszczynie Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala oferuje swoim klientom stałą obsługę prawną, opierającą się na zawartej umowie. Zapewnia ona pełną i regularną pomoc prawną w każdej sytuacji. Co więcej, stała współpr(...)

Kancelaria Szyroczyński

Świetnie znam prawo medyczne, dlatego poza sprawami związanymi z błędami medycznymi zapewniam kompleksową obsługę prawną spraw karnych lekarzy. Reprezentuję lekarzy zarówno w toku postępowania sądowego, jak i przed organami postępowania (...)

Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna

W kancelarii prawnej CBK jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług prawnych dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak między innymi prawo cywilne, prawo ochrony konsumentów. Nasza kancelaria(...)