Oprogramowanie

Versum Sp. z o.o.

Oprogramowanie Versum to produkt przeznaczony dla salonów urody – SPA czy fryzjerskich. Nasz system ułatwi i uwydatni zarządzanie tego rodzaju placówkami, zbierając w jednym miejscu wszelkie kluczowe dane. Co więcej, po wdrożeniu systemu (...)

Astrofox Sp. z.o.o

Działamy na rynku realizowania nowoczesnych programów, które mogą być wygodnie użytkowane w firmach, gdzie pozwalają na zapewnienie znacznego zwiększania efektywności użytkowania poszczególnych programów. Jednocześnie nasze programy pozw(...)

Hogart Sp. z o.o.

Nasza firma Hogart zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla działów księgowych i finansowych. Na co dzień wdraża i dostosowuje do potrzeb polskiego rynku, systemy światowych korporacji informatycznych. Można u niej zamówić systemy IBM czy Inf(...)

Data Analytics Sp z o.o.

Oferta dataanalytics.pl to szkolenia, warsztaty, wdrożenia oraz mentoring w trakcie codziennego używania systemu Tableau. Jesteśmy jedyną firmą z tak rozległą ofertą w Polsce, dzięki czemu stajemy się jednocześnie najlepszą propozycją na(...)

DataConsult

Masz problem z tym, aby znaleźć firmę zapewniającą kompleksowe systemy informatyczne? Biorąc to pod uwagę, może warto zastanowić się nad pomocą świadczoną przez firmę DataConsult? Decydując się na DataConsult, wybierasz kompleksowe po(...)

Yield Planet

Interesuje Cię nowy program do rezerwacji hotelowych i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najlepszą propozycję? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z ofertą, którą ma YieldPlanet. Być może myślisz, że mowa o dzia(...)