Oprogramowanie

Versum Sp. z o.o.

Oprogramowanie Versum to produkt przeznaczony dla salonów urody – SPA czy fryzjerskich. Nasz system ułatwi i uwydatni zarządzanie tego rodzaju placówkami, zbierając w jednym miejscu wszelkie kluczowe dane. Co więcej, po wdrożeniu systemu (...)

Astrofox Sp. z.o.o

Działamy na rynku realizowania nowoczesnych programów, które mogą być wygodnie użytkowane w firmach, gdzie pozwalają na zapewnienie znacznego zwiększania efektywności użytkowania poszczególnych programów. Jednocześnie nasze programy pozw(...)

Hogart Sp. z o.o.

Nasza firma Hogart zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla działów księgowych i finansowych. Na co dzień wdraża i dostosowuje do potrzeb polskiego rynku, systemy światowych korporacji informatycznych. Można u niej zamówić systemy IBM czy Inf(...)

Data Analytics Sp z o.o.

Oferta dataanalytics.pl to szkolenia, warsztaty, wdrożenia oraz mentoring w trakcie codziennego używania systemu Tableau. Jesteśmy jedyną firmą z tak rozległą ofertą w Polsce, dzięki czemu stajemy się jednocześnie najlepszą propozycją na(...)

DataConsult

Masz problem z tym, aby znaleźć firmę zapewniającą kompleksowe systemy informatyczne? Biorąc to pod uwagę, może warto zastanowić się nad pomocą świadczoną przez firmę DataConsult? Decydując się na DataConsult, wybierasz kompleksowe po(...)