Kosmetyki

"SALMAX" S.C. MARCIN PAŃCZYK, KATARZYNA PAŃCZYK

Firma Toppeo posiada różnego rodzaju kosmetyki, dzięki którym możesz odmienić oblicze swoich włosów, niwelując tym samym uczucie dyskomfortu spowodowane małą ilością włosów. To wysokiej jakości produkty, które bardzo mocno trzymają (...)

MARCIN PAŃCZYK "SALVO POLSKA"

Już teraz mogą Państwo nabyć u nas innowacyjne kosmetyki NANOGEN produkowane w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii. Są to środki, które od ponad 20 lat umożliwiają milionom osób na całym świecie uzyskanie pięknych, gęstych włosó(...)

F.K. Pollena - Ewa S.A.

Polska fabryka kosmetyków Pollena Eva może poszczycić się niemal 100-letnią tradycją i jest jednym z największych krajowych producentów kosmetyków dla kobiet. W ofercie Pollena Eva znajdują się różnorodne kosmetyki z linii dermo, na przy(...)

Elfa Pharm Polska

Nasza firma Elfa Pharm Polska z Krakowa powstała z potrzeby dostarczania swym klientkom bardzo dobrej jakości kosmetyków ziołowych oraz roślinnych. Z powodzeniem działamy na rynku już od 2011 roku, sukcesywnie budując cenioną i chętnie wybi(...)

Dermago

Od wielu lat prężnie działamy na rynku jako firma Dermago i oferujemy naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania na porost włosów. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów mógł walczyć z łysieniem przy pomo(...)