Krówki reklamowe - SHOP SOLUTION S.C.

Dane adresowe:

ul.Garncarska 11,
32-566 Alwernia
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@sklep-krowki.com
792 992 088

Dane firmy:

Krówki reklamowe - SHOP SOLUTION S.C.
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Krówki reklamowe - SHOP SOLUTION S.C.

Zapraszamy do sklepu z krówkami, polskiego producenta - krówek Alwa z podkrakowskiej Alwerni. Nasze krówki to gwarancja niepowtarzalnego smaku i jakości. Jako jedyni na rynku używamy do produkcji krówek prawdziwego masła, dzięki któremu krówki zawdzięczają swój niepowtarzalny smak i teksturę. Świeże krówki, zaraz po wyprodukowaniu są bardzo miękkie i ciągnące, po czasie cukier w naturalnym procesie krystalizacji twardnieje, tym samym krówka również staje się twardsza i bardziej krucha. Nasze pyszne krówki pakujemy w indywidualne, zaprojektowane dla naszego klienta papierki. Papierek taki może być nośnikiem firmowego logo, bądź prezentować ślubną grafikę w podzięce dla gości weselnych. Możliwości jest bardzo wiele, a najważniejszym aspektem jest pyszna krówka ukryta w środku. Zapraszamy do naszego sklepu online!

Oferta firmy

W ofercie naszego sklepu online znaleźć można takie produkty jak:
- krówki reklamowe,
- krówki reklamowe z nadrukiem,
- krówki z nadrukiem logo,
- krówki ślubne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W ramach oferty Koszulkowy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi na rynku produkowania koszulek na zamówienie z dopasowanymi nadrukami.
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na krówki reklamowe wszystkie firmy, jak również klientów indywidualnych.
Jeżeli od dłuższego czasu planują Państwo kupić mleczne krówki reklamowe z indywidualnym logo, ale niestety nie możecie znaleźć żadnej interesującej oferty w rozsądnej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie nasz sklep internetowy mleczne-krowki.