Gospodarstwo Ogrodnicze Hyżowie

Dane adresowe:

Bilczyce 174,
32-420 Gdów
małopolskie

Dane kontaktowe:

Szkółka Róż Hyżowie
kontakt@hyzowie.com
+48 507501901

Dane firmy:

Gospodarstwo Ogrodnicze Hyżowie
NIP: 6831079332
REGON: 351579815

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Gospodarstwo Ogrodnicze Hyżowie

Szkółka Róż Hyżowie zlokalizowana nieopodal miasta Kraków to miejsce, które oferuje szeroki wybór różnorodnych odmian i kolorów tych pięknych kwiatów, jakimi są róże. W bogatym asortymencie znajdują się krzewy róż, w skład których wchodzą róże miniaturowe, okrywowe, parkowe, pnące, rabatowe czy nostalgiczne. Na uwagę zasługują również róże pienne, które Szkółka posiada w wielu kolorach i różnych wysokościach. Szkółka Róż Hyżowie oferuje również sprzedaż róż ciętych, gałązkowych oraz miniaturowych. Oferta sklepu hyzowie.com stale się powiększa, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają pięknie prezentujących się odmian róż w swoim ogrodzie.

Oferta firmy

Szkółka Róż Hyżowie to róże cięte oraz krzewy róż wielu odmian. Znajdziesz tutaj między innymi róże:
- okrywowe
- parkowe
- miniaturowe
- rabatowe
- pnące
- nostalgiczne
- wielokwiatowe.
Interesują Cię inne sadzonki róż? Zajrzyj na hyzowie.com lub odwiedź naszą szkółkę, która znajduje się koło Krakowa, osobiście!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szkółka Drzew i Krzewów Marek Gurgul z siedzibą w Krakowie, posiada ponad 50-letnią tradycję w produkcji sadzonek drzew i krzewów ozdobnych.
Uprawiane przez nas rośliny potrzebują specjalnej opieki, aby mogły rosnąć zdrowo i cieszyć nasze oko, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać.
Garden Pasje to firma, która od pokoleń zajmuje się aranżacją oraz pielęgnacją ogrodów.