Elegancko

Dane adresowe:

Władysława Broniewskiego 97/39,
01-876 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Tomasz Feldman
info@montiermebli.pl
660 248 775

Dane firmy:

Elegancko
NIP: 1181730871
REGON: 146066460

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Elegancko

Transport, składanie i montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych lub innych – to główny obszar działania naszej firmy. Od kilku lat z powodzeniem składamy i montujemy meble w domach i mieszkaniach naszych klientów. Stawiamy na dokładność, estetykę i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby podczas naszej pracy zachować dobrą atmosferę i wysoki poziom kultury. Zależy nam na dokładnym i szczegółowym wykonaniu każdego zlecenia tak, aby pozostawić po sobie pełne zadowolenie klienta. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozcyji. Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej https://montiermebli.pl/.

Oferta firmy

Opisywana firma Elegancko Tomasz Feldman oferuje:
montaż mebli warszawa
składanie
skręcanie
montaż łóżek
montaż szafy
montaż stołów
ikea
black red white

Więcej szczegółów o ofercie firmy Elegancko Tomasz Feldman oraz kontakt znajdują się pod adresem www https://montiermebli.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesują Cię meble na wymiar? W takiej sytuacji warto zapoznać się z naszą pomocą.
Meblunio w Twoim wymiarze to profesjonalna firma montażowa z Warszawy, która już od ponad 6 lat specjalizuje się w montażu, składaniu i transporcie mebli firmy IKEA.
Jako firma Białous Kuchnie Meble na wymiar, ze swoją ofertą wychodzimy do Klientów z Białegostoku i okolic, których interesują w pełni profesjonalnie zaprojektowane i solidne meble kuchenne.